x

wie-wat-waar

Wie doet wat binnen de school?

Dagelijkse leiding

De dagelijkse leiding van de Vitusmavo is in handen van de directeur, mevr. N.L. Lagendijk. Wegens zwangerschapsverlof wordt deze functie waargenomen door dhr. J. Peppelenbos (j.peppelenbos@vitusmavo.nl).

Aanspreekpunt voor leerlingzaken

Het eerste aanpreekpunt voor leerlingen en ouders is de coach van de leerling. Iedere leerling heeft een eigen coach. U kunt hem/haar het beste per mail benaderen.

Voor de leerlingzaken zijn de leerjaarcoördinatoren verantwoordelijk:

  • leerjaar 1: dhr. N. Spaan (n.spaan@vitusmavo.nl)
  • leerjaar 2: mw. A. Brunings (a.brunings@vitusmavo.nl)
  • leerjaar 3: mw. M. Lokker (m.lokker@vitusmavo.nl)
  • leerjaar 4: mw. G. van Rijn (g.vanrijn@vitusmavo.nl)

LoopbaanOriëntatie en -Begeleiding

LOB (voorheen decanaat) wordt gecoördineerd door mevr. G. Calis. U kunt, naast de coach, bij haar terecht voor vragen over de schoolloopbaan, profielkeuze e.d. van uw kind.

Mailadres: lob@vitusmavo.nl

Zorgcoördinator

Dhr. R. Löcher is zorgcoördinator op de Vitusmavo. Hij is bereikbaar via zorgcoordinator@vitusmavo.nl.

Begeleiding bij dyslexie

Mevr. G. Calis is tevens als RT-specialist aan onze school verbonden. U kunt haar bereiken via g.calis@vitusmavo.nl.

Overige mailadressen

  • Leerlingenadministratie@vitusmavo.nl - voor alle administratieve leerlingzaken
  • secretariaat@vitusmavo.nl - voor alle secretariële zaken
  • verzuim@vitusmavo.nl - voor alle vragen aangaande verzuim en ziek- en absentmeldingen
  • helpdesk@vitusmavo.nl - voor alle ICT-gerelateerde vragen